Tczew 7- 8.10.2017

1) Ania Naczke- Jestem świeżo upieczoną położną, absolwentką Collegium Medicum w Bydgoszczy. Zakochana w swoim zawodzie, chustowaniu i jego zaletach. Moim marzeniem jest rozpowszechnianie idei bliskości. Jestem po to, by towarzyszyć rodzicom na początku drogi jaką jest chustonoszenie. Wierzę, że kiedy zobaczą jakie to piękne, ich również ogarnie mania chustowania :) Z wielkim zamiłowaniem prowadzę indywidualne konsultacje chustowe.

Swój wolny czas poświęcam na podróże - najczęściej autostopowe. 

2) Katarzyna Bujanowska- fizjoterapeutka, instruktorka fitness, trenerka personalna. Mama 10miesiecznej Łucji. Stworzycielka studia fitness Fizjofitka w Pelplinie, miejsca przyjaznego kobietom w każdym stanie;) misjonarka, wierny kibic każdej kobiety :) 

3) Katarzyna Sulewska - Dietetyk i diet coach. Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku dietetyka. Ukończyłam także certyfikowany kurs diet coachingu w Instytucie Świadomego Rozwoju w Warszawie. Systematycznie pogłębiam i aktualizuję swoją wiedzę, uczestnicząc w różnego rodzaju konferencjach, szkoleniach i kursach. W poradni w Tczewie pracuję od 4 lat.

Do moich głównych zainteresowań należy żywienie związane z płodnością i jej wspomaganiem. Pomagam pacjentkom z zespołem policystycznych jajników, insulinoopornością, chorobami tarczycy, nadmiernymi kilogramami, starającym się o dziecko.

Interesuję się także wpływem psychiki na nawyki żywieniowe, dlatego w mojej pracy stosuję elementy diet coachingu. Jego istotą jest lepsze poznanie siebie i odpowiedź na własne potrzeby w sposób adekwatny. Dzięki temu zmiany następują małymi krokami, w indywidualnym dla danej osoby czasie i kolejności. Pracujemy m.in. nad poczuciem własnej wartości, poznaniem mocnych stron, asertywnością.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną wspaniałego Męża :) Mieszkam na wsi, lubię kontakt z przyrodą, rower i bieganie. Lubię gotować i piec zdrowe słodkości :)

4) Magdalena Frankowska- magister pedagogiki osób z niepełnosprawnością, doradca zawodowy, od 2015r. trener sensoplastyki. Z pasją prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci. Prywatnie żona, mama 5 letniej Leny i 5 miesięcznej Poli.

5) Katarzyna Leńska- Ratownik Medyczny i Położna. Absolwentka Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Na co dzień pracuje na Pododdziale Neonatologicznym w szpitalu MSWiA w Bydgoszczy i Intensywnej Terapii Noworodka. Wykładowca w Policealnej Szkole Medycznej, Instruktor ERC w Resuscytacji Noworodka, szkoleniowiec z Pierwszej Pomocy. Prywatnie szuka sposobu, by przedłużyć dobę o kilka godzin. 

 6) Joanna Samp- magister fizjoterapii, terapeuta metody Ndt-Bobath. Od 11 lat pracuje w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej Dla Dzieci Z Zaburzeniami .Wieku Rozwojowego w Szpitalu w Tczewie. Mama 8 letniego Sebastiana i 3 letniej Mileny.

 

7) Joanna Furtak- Bartkowska- jestem pediatrą z 20letnim doświadczeniem zarówno pracującym w przychodniach jak i również w szpitalu.

8) Anna Kullaukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, kierunek Zdrowie Publiczne, specjalność Techniki Dentystyczne. Od 12 lat pracuję jako technik dentystyczny, w tym roku w Tczewie otwieram swoją pracownię protetyczną. Od 20 miesięcy jestem mamą Zosi i to pochłania mój cały czas. Interesują mnie książki, robótki ręczne, podróże i jazda na rowerze.

 

9) Magda Sibiga- dyplomowana położna, pracuje w zawodzie od 2000 r., prowadzi szkołę rodzenia Osesek, jest położną środowiskową w Tczewie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Akademii Medycznej w klinice Położnictwa (tzw. „szpital na Klinicznej”).Pracowała na Sali Porodowej na oddziale położniczym, ale przede wszystkim na Oddziale Patologii Ciąży. Ukończyła również roczny kurs z zakresu Pielęgniarstwa Rodzinnego, aby zdobyć umiejętności i wiedzę potrzebną do pracy w środowisku domowym u pacjentki. Wyższe wykształcenie pedagogiczne pozwala jej lepiej zrozumieć potrzeby i dylematy przyszłych rodziców. Prywatnie mama dwóch wspaniałych synów.

 10) Joanna Kaczmarek- jestem mgr farmacji po Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku . Od 17 lat prowadzę aptekę, w której jestem kierownikiem. Bardzo lubię swoją pracę a szczególnie pracę z młodymi mamami. Z przyjemnością podzielę się swoją wiedzą i odpowiem na wasze pytania .Prywatnie jestem mamą 20 letniego już obecnie syna . Ponieważ mój syn bardzo dużo chorował w dzieciństwie, przećwiczył swoją mamę bardzo dokładnie z chorób wieku dziecięcego. Jestem też szczęśliwą ciocią trójki pociech : KUBUSIA 6 lat , Ksawerego 3.5 oraz Oliwi 2.5 latka. Kiedy ja byłam młodą mamą (20 lat temu) nie znałam chust, a nieraz marzyłam o czymś takim, kiedy mój synek był niespokojny czy płakał. Na prawdę bardzo żałuję że wtedy ich nie było...

 

 11) Martyna Rynkiewicz- absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku pedagogika - animacja kultury. Na codzień pracuję z małymi dziećmi i prowadzę zajęcia muzyczne. Prywatnie mama Jagódki i Leonka, wegetarianka. Lubię aktywny wypoczynek oraz przygotowywanie zdrowych słodyczy bez cukru i nabiału. Ponadto uwielbiam zawierać nowe, inspirujące znajomości. Zatem - do zobaczenia!

 Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl