Tczew 7- 8.10.2017

ORGANIZATORZY:

- Agnieszka Dolata- z zawodu jestem technikiem farmaceutycznym, pracuję w aptece w Pszczółkach. Jedną z moich pasji jest chustowanie, drugą bieganie na dystanse ok.10km. Prywatnie mama trójki energicznych dzieci.

- Anna Naczke- Jestem świeżo upieczoną położną, absolwentką Collegium Medicum w Bydgoszczy. Zakochana w swoim zawodzie, chustowaniu i jego zaletach. Moim marzeniem jest rozpowszechnianie idei bliskości. Jestem po to, by towarzyszyć rodzicom na początku drogi jaką jest chustonoszenie. Wierzę, że kiedy zobaczą jakie to piękne, ich również ogarnie mania chustowania :) Z wielkim zamiłowaniem prowadzę indywidualne konsultacje chustowe.

- Magdalena Pyla- Jestem aktywna mamą dwójki wspaniałych dzieci. Zawodowo agent ubezpieczeniowy a prywatnie miłośniczka podróży. Zwiedzanie i odkrywanie nowych miejsc to jest to co sprawia mi największą radość.

- Magdalena Zachmielewskaobecnie Mama na cały etat trójki szkrabów, uwielbiam szydełkować i robić zdjęcia. Zawodowo Technik Ochrony Środowiska, który pracował jako przedszkolanka przez 8 lat.

- Magdalena KargulLubię chodzić po górach, śpiewać, śmiać się. Ulubione słowo to "spoko". Wszystko się da, jeśli się chce. Co nie znaczy, że nie można sobie pomarudzić. Jestem bibliotekarką na Górkach.

 Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl